Prosinec 2008

Elisabeth a jej OSLAVA! xD

30. prosince 2008 v 18:28 | © NewSims (Melany) |  Fotky zo simsu (Melany)
čawoo :D:D samo o sebe vidíte že sem nič nepridávam..nemám námety xD nemám myšlienky proste nič! xDD Ale toe jedno už asi pred mesiacom Elisabeth Parkerová oslávila svoje 15.narodkýý..oslava to bola skromná a malá len pre členov rodiny :D:D potom sa konala väčšia pre priateľov a pod.Ak ste zvedavý ako to dopadlo clicking cč :)))

toto je jej mladšia sestra Victoria ale malého tuna neuvidíte mnu xD
(ten spal v postielke..)

Malé překvapení

30. prosince 2008 v 18:18 | © NewSims (Kitenny)
Ahoj! Zítra pro vás chystám menší překvapení...jinak toho ale moc nenapíšu, protože budeme bruslit a pak jdem na bowling... těšte se!

Další tragéd...blogaři spojte se!

29. prosince 2008 v 19:09 | © NewSims (Kitenny)
Tak co, chcete povědět pohádku? Tak dobře. Byl jeden ufňukaný chlapeček, který se jmenoval Tomáš Straka. Opravdu ctil své jméno, protože kradl. Nejdřív ukradl desing známému blogu kabi-sims.blog.cz, ten ho udal ale chlapeček si nedal říct. Založil blog lovelysimsici.blog.cz a pak lovelysims2.blog.cz. Ukradl, co mohl: desing, adresu....provokoval blogmastery Lovelysims.blog.cz a už to s ním nebylo k vydržení...

Jenže tohle je realita! Vsadím se, že i když si s ním lovelysims určitě poradí, on nepřestane! Taky je ukázka jeho blbosti:

Myslím že by se měli pozastavit majitelé úspěšných blogů, protože nikdo neví, koho tenhle otrapa napadne příště!!

Nutný srdeční výlev aneb moje kecy

29. prosince 2008 v 13:48 | © NewSims (Kitenny)
Hojec! Asi vám tenhle avatar něco připomíná...možná styl blogu kabi-sims a kdysi kabi-sims2... jo, jo, to je ono! Já za to nemůžu... já se nakazila...tyhle avatary jsou božíí! Jinak jsem obnovila rubriku Z autorovo vrecka a předělala ji na novou s názvem Z autorova pera. Né že by se tu tyhle články měli objevovat nějak často...ale budou, protože každej občas něco potřebuje vykřičet do světa a připadá mi totálně zbytečné zakládat kvůli tomu další blog...a navíc tady je šance, že si to někdo přečte, návštěvnost je na to myslim dostačující Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket...Mno těžký nakažení jak vidíte xD...Ale k věci: babička je nemocná...což pro mě znamená absolutní televizní pohromu. Co to plácám? Neplácám. Babička bydlí až na Moravě, takže k nám jednou za čas přijede a vždycky je u nás takovejch 14 dní a pak zase odjede. No a mezitim má naši ložnico-obejváko-pokojoprohosty místnost...A jelikož se v obýváku každej večer rodiče koukaj na Zprávy, já se koukám nahoře na Přátele...takový důležitý díly, poslední řada! A já se teď koukat nemůžu, protože tam je invaze bacilů...ach jo! Takže Přátelé vzali za svý... a tím bych tak nějak ukončila dnešní výlev a těším se na komentáře!Pokus o pěkné Sims 2 fotky

29. prosince 2008 v 12:01 | © NewSims (Kitenny) |  Obrázky
Ahoj, dávám sem pokus o umělecké fotky ze Sims 2. Nemám moc dobrou grafiku, ale jelikož jsem zkoušela rámečky a různé efekty, tak to ani neni vidět =P. Anketu radši nedávám, dopadla by strašně, ale prosím o povzbuzující komentáře. Uuf...nádech, výdech....tak do toho:

nesims
Tahle se mi asi zamlouvá nejvíc...první co jsem zplichtila... :P

Simka Alisha na stažení

27. prosince 2008 v 20:40 | © NewSims (Kitenny) |  Moje downloady
Opět je tu další simka na stažení - černoška Alisha. Abyste jí stáhli, dejte si celý článek a klikněte na download. Dostanete se na stránku RapidShare, opíšete kód, stáhnete a rozbalíte do EaGames/The Sims 2/Downloads...nic na tom není. Simka vyžaduje datadisky Roční období, Mazlíčci, Ve světě podnikání a Šťastnou cestu. Pro stažení klik CČ:

Konec komixu

27. prosince 2008 v 14:26 | © NewSims(Standys)
Končím s komixem stín života...stejně byl o ničem.furt se nadávaly a stějně se mi vymazala rodina..možná někdy se knemu vrátím ale to fak nevím..jo a sory že moc nepřidávám ale mám taky ještě jeden svuj blog a to smokysims... dyštak se tam mužete podibvat na psat koment atd....

Prekvápko xD

26. prosince 2008 v 23:42 | © NewSims (Melany) |  Aktuálky
No jeje xD Chystám pre vás také menšie prekvápko...xD ja si myslím, že myslíte na to na čo ja nemyslím xDD (haha hrabe mi :P .. to nič :D) s prekvápkom začnem zajtra čiže sobotu a skončím ??..nwm xD proste z tohto článku vyplíva že pre vás ja osobne chystám prekvápko a nevie o ňom žiadny z webmasterov..takžee :) ani od nich nemôžete vyzvedať :P :P haha

skúste typovať čo by to tak mohlo byť :D:D
pp

Crazy oblečká :)))

26. prosince 2008 v 23:31 | © NewSims (Melany) |  Downloady
click cč

Diplomy a ceny za bleskovku

26. prosince 2008 v 20:49 | © NewSims (Kitenny) |  Bleskovky
Juj, tak jsem zjistila, že mi nikdo do bleskovky nenapsal mail! Těm co mají web to tam napíšu, a těm ostatním dám ceny sem...no jo, moje chyba měla jsem to připomenout. Tady jsou ceny a diplomy:

1. místo - Miss[DaNiiQ]